Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

 • Smacznie.

  Bardzo dziękujemy :)

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Burger fantastyczne. Niestety naleśniki z Oreo potwornie przeszklone. Realizacja zamówienia ok.

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Jak na sylwestra super organizacja. Jedzonko pyszne ! Dziękujemy

  Bardzo dziękujemy!

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • nie

  aha

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Niestety jakość jedzenia uległa pogorszeniu. Zamówienie otrzymane zostało niekompletne. Brak promocyjnej Coli za 1zł.

  Dziękujemy za opinię. Szkoda że Pan nie zadzwonił, dowieźlibyśmy Colę, zawsze tak robimy gdy dostawca jej zapomni.

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Sprawnie zrealizowane zamówienie. Świetne jedzenie.

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Burger był niedosmażony. Dodatkowo zapomniano części zamówienia, na które musiałem znowu czekać. Ogólnie rezygnuję z tej restauracji na dobre.

  Dziękujemy za opinię. Przekażemy uwagi kuchni, która jak widać nie podołała przy realizacji Pańskiego zamówienia, za co bardzo przepraszamy. W niedzielę mamy bardzo duży ruch, ale taka sytuacja nie powinna się wydarzyć. Każda uwaga na temat naszej pracy jest dla nas cenna, nawet negatywna. Mamy nadzieje że mimo tej wpadki skorzysta Pan jeszcze z usług naszego lokalu. Pozdrawiamy!

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Smacznie i szybka dostawa w środę wieczorem.

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Zlecenie dojechało po 3,5 godzinach, zawierało sałatkę z krewetkami serwowanymi na ciepło. Była niejadalna.

 • Na czas, dostawca tym razem nie zgubił numeru telefonu, ale zapomniał dać colę

  Przepraszamy, prosze nam przypomnieć o tej sytuacji przy kolejnym zamówieniu.

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • W lokalu jedna z lepszych pizzerii ale zamawiając na dowóz to się zawiodłem. Dowieziona pizza była po prostu zimna i przez to niesmaczna.

  No to nas Pan zaskoczył tą opinią, bo na Kortowo jeździmy szybko, więc nie wiem jak mogła wystygnąć w tak krótkim czasie. Mimo wszystko zapraszamy ponownie!

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Zamówienie online przebiegło bez zarzutów, ale już przy dostawie zaczęły się schody. Czas oczekiwania według maila był 1.5h, moim zdaniem jest dość długi, ale dobra, weekend, dużo klientów, rozumiem. Kiedy już zapowiedziane 1.5h minęło, to poczekałam 20 min i zadzwoniłam, usłyszałam przepraszamy mamy duży ruch. W końcu zamówienie dotarło do nas po 2 godzinach oczekiwania, nie wspomnę już że jak się okazało terminal był rozładowany i musiałam zapłacić gotówką (fajnie, że akurat miałam, bo na samą myśl, że musiałabym czekać kolejne niewiadomo ile, dostawałam szału), no i właśnie co do szału, szkoda, że tak długo wyczekiwane burgery i frytki tego szału nie sprawiły. Burgery przypalone, frytki prawie zimne, sałatka też mała i w smaku jak w stołówce, nie najlepszej oczywiście. Strasznie rozczarowana byłam, bo zdecydowałam się na zamówienie, mimo kosmicznej ceny za dostawę 9 zł, bo byłam w lokalu na tych burgerach i były naprawdę bardzo dobre. Moim zdaniem, że gdy nie nadążacie z zamówieniami i są takie właśnie "wpadki", to musicie postarać się jakoś wyprostować sytuację, np. dawać burgera w gratisie czy opłatę za dostawę nie pobierać, no i oczywiście pilnować, żeby już jak klient czeka, to doczekał się dobrze wykonanego zamówienia. Pozdrawiam i życzę trochę większej troski o klienta.

  Gdybyśmy mogli w tym przypadku zaznaczyć 2 h czasu oczekiwania, to byśmy tyle zaznaczyli, natomiast max co możemy kliknąć to 1,5h. Zamówiła Pani w sobotę w tzw. szczycie, kiedy jest najwięcej zamówień. Do Bartąga dowóz musi kosztować 9 zł, ponieważ kierowca i paliwo kosztują, więc za 5 zł nie zrealizujemy tam dowozu. Co do burgera nie napisała Pani co było w nim przypalone, więc się do tego nie odniesiemy. Natomiast nasz Colesław to kwestia gustu. Dajemy tę sałatkę zawsze gratis i zarówno w lokalu jak i w dostawie jest dawana w pojemniku 80 ml. Dziękujemy za opinię i następnym razem będziemy informować telefonicznie po złożeniu zamówienia, ze czas dostawy przekroczy 1,5 godziny. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

  Zespół Handmade Cafe & Pub
 • Wszystko szybciutko dostarczone i gorące. Fajnie że jest pełne menu na dowóz, nie zamawiam już na pyszne.pl, wolę tutaj.

  Dzięki!

  Zespół Handmade Cafe & Pub